Primorski mafni? Ste že čuli za kaj takega? 😀 No tko sn jih jes poimenoval… Julija mi je poslala spodno slikco.
Mafni s pršutom, mocarelo in olivami

Koga bi volil, če bi ble dns volitve… hmmm nobenga od teh volov. Res je žalostno tole v naši državi.