No učer sn z eno kjut osebco šopingiru… in ker pač nimam sam lih enga dobrga okusa kwa gre skup… pa tko, sm njej zasiku da gre z mano. Fajn. Fajn je blo. Clo šoping je lohka fajn… in pol še en hitr snedvič v Kantina Peperončin – City Park. Morm rečt, da je biu odličen sploh za tole ceno… ki se je niti približno ne spomnim ha ha ha

Cena sanja se mi ne
Misel dneva: Svoboden si, ko greš lohka srat pa scat ko sam želiš.
Ko si na začetku tko opisoval eno kjut osebo sm mislu, da sta pol hitr šla na enga kvikija:)
ccc jb… to je blog o hrani! dhoo 🙂
ha ha ha, mislm, da je blog že mal zašel s hrane… ta pošiljatlca je mmmmm, ta je kjut… lohka bi bil tut blog o tvojih bejbah…
Jure, pa ne no… pa neeee ha ha ha
he he,ja res no, pa dej še pokaž te mmmm pošiljatlce, pa hude bejbe, pa sladke bejbe, da še sami mal ocenmo 😀
Med prjatli maš sam eno bejbo. Če je to una Ria s ktero je življenje sladko, bi bla kar za žent, če že ni?