Za nasledni malci sta poskrbela Izzy in Katra. Prvo Izzy. Izzy je biu tut v Angliji na wembleyu in navijal za naše. Hmmm… tale druga slikca mi je prtegnla…. Grrr! 🙂
Tole je hotdog na Wembley stadionu

Cena 4GBP (ketchup & gorčica sta bila brezplačna)
Guinness v Old Waxy pubu (bravo, tole si moje sodelavce zrajcu 😉 )

Cena 4GBP
Pa še sendvič s pršutom na Ryanair letalu

Cena 2,4GBP
In še Katra… Katra je sam svoj mojster 🙂
Tortelini v smetanovi omaki

Mmmmm dobr dobr.
bomo probal tale hot dog čez dober mesec!